M Oil, OYAK bünyesinde hizmet veren %100 yerli sermayeli bir markadır. Yollardaki eviniz M Oil, aracınızda güvenle kullanabileceğiniz akaryakıt hizmeti verir.

Yakıt neden önemlidir?
Aracınızdan hem üst düzey performans almak hem de aracınızın gücüne güç katmak istiyorsanız kullandığınız yakıta önem vermelisiniz. Özellikle son yıllarda kullanılan aracın markası ya da modeli kadar hangi akaryakıta uygun olduğu da önem taşıyor. Bunun için araç sahipleri akaryakıtın hem iyi performans sağlaması hem de ekonomik olması yönünde hemfikir. Bunların yanı sıra yıllık ortalama kaç kilometre yapacağınız da yakıt seçiminizde önem taşıyor. Tüm bunlar araç sahiplerini dizel yakıt kullanmaya yönelten etkenlerden. Dizel yakıtın avantajlarına bakacak olursak;
Yüksek performans
Ekonomik oluşu
Düşük yakıt tüketimi
Küresel ısınmaya yol açan karbonmonoksit, hidrokarbon ve karbondioksit emisyonunun dizel yakıtlarda son derece düşük olması

M Oil powerm nedir?

M Oil powerm’in içeriğini oluşturan geliştirilmiş teknolojisi ile aracınızın performansını en üst düzeye çıkararak yakıtınızı tasarruflu kullanmanızı sağlar. M Oil powerm farklılaştırılmış ürünler kategorisinde değerlendirilir.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

M Oil powerm’in avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

İçeriğinde bulunan geliştirilmiş teknolojisi sayesinde aracınızın performansını en üst düzeye çıkararak yakıt tasarrufu ve emisyonlarda azalma sağlar, motorun çekiş gücünü artırır.

Aracınızın enjektör başlıklarındaki hava akış kaybını, zamanla enjektörlerde oluşan kirlenmeyi ve filtrelerin tıkanmasını önler.

Çevre korumasına da katkıda bulunur.

Deponun doldurulması esnasında köpük oluşumunun azaltılması ile daha hızlı ve daha temiz bir dolum sağlar.

Yakıtın ateşleme süresini kısaltarak homojen yanma sağlar ve yanma kalitesini artırır.

Yakıt aksamında oluşabilecek korozyonu önlemeye yardımcı olarak, mükemmel korozyon kontrolü sağlayarak güç kaybını engeller.

Geniş ürün gamı ile otomobilinize en uygun madeni yağı M Oil’de bulabilirsiniz.

Bu içeriği paylaş: