Türkiye’nin %100 yerli enerjisi M Oil, 1996 yılından itibaren güvenli akaryakıt ve madeni yağların en önemli adreslerinden biri olmayı başardı. Büyümeyi ve müşterilerine güvenilir hizmetler sunmayı hedefleyen M Oil istasyonları yenilenmeye ve değişmeye büyüyerek devam ediyor.

M Oil, Şubat 2020 tarihi itibariyle OYAK bünyesine katıldı. Bu tarihten itibaren yükselişine hız veren M Oil, 2017 yılı sonu itibarıyle de akaryakıt dağıtım firmaları içerisinde %1,6 pazar payına sahip oldu.

M Oil olarak, en son hayata geçirdiğimiz Can dostu istasyonlar ile dikkat çeken bir projeye de imza attık.

’Yollardaki eviniz’’ mottosuyla müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinen M Oil olarak aynı zamanda hayvan dostlarımızın da evi haline gelmeyi hedefledik. Bunu yaparken sokaktaki dostlarımızı da unutmadık tabii. Hayvan dostlarımıza duyduğumuz sevgiyi duyarlı bir yaklaşımla hizmetlerimize eklemeyi başardık ve artık onların da evi haline geldik. Can Dostu İstasyonlar’da minik dostlarımız için her şey düşünüldü. Siz benzininizi alır, alışverişinizi yaparken dostlarınızı bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Sevimli hayvanlarımız, Can Dostum istasyonlarında onlar için ayrılan bölümde vakit geçirebilirler. İstasyonlarımızda; kediler için oyun alanları ve kedi evleri, sokak köpekleri için kulübeler, evcil hayvan dostlarınızın serbestçe dolaşabileceği bir bahçe, köpek yıkama alanı, mama ve su kapları bulunuyor ve tüm bunların kullanımı her dostumuza açık.

Can Dostu İstasyonlar’la birlikte, M Oil, yaklaşık 400 adet istasyona sahiptir. Ayrıca 30 adet akaryakıt istasyonunun da işletmesini yapmaktadır.

Tüm yurda yayılan istasyonlarının akaryakıt ihtiyacını zamanında karşılayabilmek amacıyla Türkiye genelinde 10 bölge müdürlüğü ve 18 ikmal noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca bayilerin hizmet kalitesini artırmak için bünyesinde oluşturduğu teknik ekip departmanıyla 7/24 hizmet vermekte.

Kurulduğu günden bugüne deneyimli, genç, dinamik kadrosu ve sahip olduğu uluslararası Kalite Sistem Belgeleri ile üretimine aralıksız devam etmekte, yurtiçi ve yurt dışından gelen her türlü ürün taleplerine başarılı bir şekilde cevap vermektedir.

M Oil madeni yağ fabrikasında bugün gelinen noktada;

  • Otomotiv Motor Yağları,
  • Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları,
  • Antifriz Grubu, Otomotiv Özel Ürünler,
  • Endüstriyel Yağlar,
  • Deniz Yağları,
  • Endüstriyel ve Otomotiv Gresleri,
  • Endüstriyel ve Otomotiv Yeni Nesil Sentetik Grubu Ürünleri

ile üretim, dolum, ambalajlama, sevkiyat, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetleri başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

Bu içeriği paylaş: