Yollardaki eviniz M Oil olarak, siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ederken, evcil dostlarımızla beraber sokaklardaki dostlarımızı da unutmadık ve Can Dostu İstasyonlar projesini hayata geçirdik.

Sevimli dostlarımıza duyduğumuz sevgiyi duyarlı bir yaklaşımla hizmetlerimize eklemeyi başardık ve artık onların da evi haline geldik. Can Dostu İstasyonları’nda minik dostlarımız için her şey düşünüldü. Siz yakıtınızı alır, alışverişinizi yaparken dostlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz. Sevimli hayvanlarımız, Can Dostu İstasyonlarında onlar için ayrılan bölümde gönüllerince eğlenebilir ve doyasıya vakit geçirebilirler.

Can Dostu İstasyonlar

Can Dostu İstasyonlarımızda;

Kediler için oyun alanları
ve kedi evleri
Sokak köpekleri için kulübeler
Evcil hayvan dostlarınızın serbestçe dolaşabileceği bir bahçe
Köpek yıkama alanı
Mama ve su kapları
Mama ve su kapları

Tüm bunların kullanımız her dostumuza açık.
Can Dostu İstasyonlarımıza sizi ve dostlarımızı bekliyoruz.

Hayvan haklarına yönelik hassasiyetimiz ve ülkemizde var olan hayvan sevgisini yeni nesillere de aşılamak amacıyla başlatmış olduğumuz bu proje, sevimli dostlarımızın yanısıra siz müşterilerimizden de oldukça ilgi görüyor.

M Oil olarak Can Dostu İstasyonları Projemizde hedeflerimizi sınırlı tutmuyoruz. Projemizi 2 yıl içerisinde bütün istasyonlarımız genelinde gerçekleştirme hedefimiz bulunuyor. Hâlihazırda 7 bölge, 23 il ve 30 istasyonda Can Dostu İstasyonlar Projesi başlatılmış durumda.

Can Dostu İstasyonlarımıza sizi ve dostlarımızı bekliyoruz.