İzmir

M Oil, yeterli donanım ve teknolojiye sahip madeni yağ ve antifriz üretim tesisini Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli / İzmir’de 2000 yılında hizmete açmıştır.

Ankara

2003 yılının sonlarına doğru İstanbul yolu 14. km.’de bulunan Şaşmaz Oto Sanayi içinde kurulmuştur. M Oil Madeni Yağ Merkez Deposu stoklama kapasitesi ve sevkiyat açısından Türkiye’nin en modern tesisleri arasında yer almaktadır. İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Bölgelerine hizmet vermektedir. Sevkiyatlar M Oil’in mevcut araçlarıyla yapılmaktadır ve müşterilerinden herhangi bir ürün teslim yada ulaşım bedeli alınmamaktadır. Ürünlerin sipariş verildikten sonra en geç 24 saat içinde teslim edilme garantisi bulunmaktadır.

Mersin

Çukurova Bölgesine hizmet vermektedir. M Oil’in diğer tesislerinde oldugu gibi modern işletme ve hizmet anlayışı bu depoda da mevcuttur. Kapasitesi ihtiyaç doğrultusunda her an genişletilebilecek bir niteliğe sahiptir. Mersin Merkez’de bulunan depo bölgedeki bayi ve müşterilerin madeni yağ ihtiyaçlarını hızlı ve sağlıklı bir şekilde sağlamaktadır.