powerm ile motorunuzun
gücüne güç katın!

powerm içeriğinde bulunan geliştirilmiş teknolojisi sayesinde aracınızın performansını en üst düzeye çıkararak, yakıt tasarrufunu sağlar ve motorun çekiş gücünü arttırır.

Üstün Performans
Yakıt Ekonomisi
Yüksek Çekiş Gücü

Aracınızın enjektör başlıklarında ki hava akış kaybını, zamanla enjektörlerde oluşan kirlenmeyi ve filtrelerin tıkanmasını önler.

Daha az CO2 salınımı sağlayarak, çevre korumasına katkıda bulunur.

Deponun doldurulması esnasında köpük oluşumunun azaltılması ile daha hızlı ve daha temiz bir dolum sağlar.

Motoru temizler ve sürekli olarak temiz tutulmasını sağlar

Yakıtın ateşleme süresini kısaltarak homojen yanma sağlar ve yanma kalitesini arttırır.

Yakıt aksamında oluşabilecek korozyonu önlemeye yardımcı olarak, güç kaybını engeller.

Güvenlik bilgi formu için tıklayınız.

Yeni jenerasyonda üretilen dizel motorların, yüksek performans gösterebilmeleri, en ideal verimlilik düzeyinde çalışabilmeleri ve enerjisini en üst düzeyde kullanabilmeleri için motorunuzun temizliğine özen göstermeniz gerekmektedir. Powerm içeriğinde bulunan geliştirilmiş teknolojisi sayesinde aracınızın performansını en üst düzeye çıkararak, yakıt tasarrufunu sağlar ve motorun çekiş gücünü arttırır.

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.